ShareView ساده ساز ویدئو کنفرانس

Tekvox کمپانی ارائه دهنده تجهیزات صوتی و تصویری، فناوری ساده ShareView را برای ساده سازی و توانمند سازی ویدئو کنفرانس وب مبتنی بر رایانه شخصی آغاز کرده است. ShareView به شرکت کنندگان در جلسه که در یک اتاق کنفرانس قرار دارند اجازه می دهد تا منابع خود را با یک جریان ویدئویی کنفرانس مبتنی بر وب به اشتراک بگذارند ، این قابلیت قبلاً برای سیستم های کنفرانس ویدئویی حرفه ای و اختصاصی و همچنین با هزینه بالا بوده است.

ویدئو کنفرانس مبتنی بر وب به طور معمول اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در یک سالن جلسه، برنامه هایی را از رایانه خود به اشتراک بگذارند. برای سالن جلسات بزرگ، که چندین نفر در یک اتاق مشترک به طور همزمان می خواهند یک فایل یا ویدیو را به اشتراک بگذارند، باید از پهنای باند بیشتری استفاده کنند.

"ShareView یکی از مهمترین موانعی را که به طور همه جانبه سیستم های کنفرانس ویدیویی مبتنی بر رایانه شخصی هست را از بین می برد."

ShareView یک بسته سخت افزاری / نرم افزاری است که به راحتی توسط کاربران غیر فنی نصب می شود و اجازه می دهد تا منابع ویدیویی محلی در ویدیو کنفرانس مبتنی بر وب از طریق جریان ورودی USB به صورت ویدیویی و صوتی به اشتراک گذاشته شوند. یک رایانه واحد به جلسه می پیوندد و هر منبع اضافی مورد نیاز می تواند بصورت دستی وصل شود و سپس برای اشتراک گذاری به رایانه منتقل شود. ShareView دارای رابط کاربری حداقل برای انتخاب منابع ویدیویی و صوتی بدون مختل کردن تصویر به اشتراک گذاشته شده است.

دوشنبه, 25 شهریور 1398 14:50 خواندن 444 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است