Black box ، سیستم همکاری بی سیم در سالن جلسات

سیستم همکاری جدید Black box، تعداد نامحدودی از کاربران سالن های کنفرانس و یا کلاس های آموزشی را قادر می سازد، هر مقدار از مطالب را از هر دستگاهی که می خواهند، با استفاده از Coalesce client در یک صفحه نمایش مرکزی به اشتراک بگذارند.

ظهور تکنولوژی تلفن همراه در اشکال و اندازه های مختلف، راه های ارتباطی در یک سالن کنفرانس را به چالش کشیده است. یکی شدن با هدف تشویق مشارکت و همکاری در آغوش فرهنگ، در جلسات، سخنرانی ها، سالن های کنفرانس و کلاس های درس به تعداد نامحدودی از کاربران اجازه می دهد برای یک همکاری واقعی، مطالب و تحقیقات خود را به صورت بی سیم به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند از هر دستگاه (لپ تاپ، تبلت، سیستم عامل iOS، یا دستگاه Android) هر یک از مطالب (رومیزی، اسناد، تصاویر، فیلم ها و نرم افزار و .... ) را با یکدیگر به اشتراک بگذارند .

با راه حل استقرار شبکه های LAN و WAP و همچنین حالت های دو شبکه، کاربران مهمان می توانند با یکی شدن WAP بدون دسترسی، به شبکه سازمان وصل شوند و به اینترنت دسترسی داشته باشند و آنها نیز مطالب خود را در سالن کنفرانس به اشتراک بگذارند.

هنگام اتصال به شبکه داخلی سازمان، در مرحله اول ارتباط با یک صفحه نمایش از طریق کابل HDMI و اتصال به یک شبکه مورد نیاز می باشد. به منظور دسترسی و یکی شدن، تمام دستگاه های سرویس گیرنده باید از طریق WiFi یا اتصال اترنت به همان شبکه متصل شوند.

هنگام باز کردن برنامه Coalesce client، کاربران می توانند پس از اتصال به یک صفحه نمایش، هرکدام از گزینه های مختلف برای به اشتراک گذاری (صدا، برنامه، و یا هر نوع فایل) را که از طریق پنل به اشتراک گذاری ارائه شده است را انتخاب نمایند .

شنبه, 21 فروردين 1400 15:30 خواندن 114 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است