BenQ DuoBoard ، مجموعه نمایشگر تعاملی All in one

BenQ DuoBoard ، مجموعه نمایشگر تعاملی All in one (IFP) خود را برای استفاده شرکت ها در سالن جلسات و کلاس های آموزشی، ارائه کرده است. Duoboard در دو اندازه ، 65 اینچ (CP6501K) و 86 اینچ (CP8601K) با وضوح 4K در دسترس است. ویژگی های جدید Duoboard همکاری BenQ با مجموعه ای از توابع را دارد ، که برای به حداکثر رساندن کارآیی ،       بهره وری و کار تیمی در یک سالن جلسه مورد استفاده قرار می گیرد.

در یک DuoBoard، صفحه را می توان تقسیم کرد تا از طریق ویژگی DuoWindow امکان استفاده از چندین برنامه جانبی را فعال نمود. کسانی که به طور مکرر از سیستم عامل های مختلف از جمله Android ، iOS ، macOS یا ویندوز استفاده می کنند ، اکنون می توانند این سیستم عامل ها را همزمان با استفاده از سیستم عامل Duo روی صفحه اجرا کنند.

DuoBoards با قرار گرفتن دو نمایشگر در کنار یکدیگر ، به یک فضای کاری مداوم تبدیل می شود. سنسورهای داخلی صفحات را به فضای بیکران وایت برد و بدون اتصال سیم وصل می کنند.

قابلیت چند لمسی 20 نقطه ای باعث می شود تا تعامل چند کاربر به صورت همزمان انجام شود. راه حل whiteboarding مبتنی بر ابر BenQ EZWrite به شرکت کنندگان از راه دور امکان می دهد تا به راحتی به جلسات بپیوندند و ایده های خود را از دستگاه های تلفن همراه خود به صفحه اضافه کنند.

علاوه بر این ، DuoBoard دارای یک دوربین یکپارچه با میکروفون کاهش دهنده صدا و رفع اکو برای کنفرانس ویدیویی با کیفیت بالا است. کاربران می توانند جلسات را تنها با یک تماس از طریق BenQ شروع کنند.

این نمایشگر دارای پورت USB است که عملکرد لمسی و فعال سازی دوربین را قادر می سازد و امکان تماس های ویدیویی را از طریق کاربران دسکتاپ نیز، پشتیبانی می کند. این امر نیاز به یادگیری ندارد و زمان صرف اتصال به سیستم اتاق کنفرانس را به حداقل می رساند.

مدیریت دستگاه BenQ به مدیران اجازه می دهد از راه دور تمام نمایشگرهای بنکیو خود را از یک دستگاه کنترل کنند ، در حالی که سیستم مدیریت حساب (AMS) به کاربران اجازه می دهد تا از طریق ورود به حساب NFC به تمامی حساب های خود دسترسی داشته باشند.

شنبه, 09 آذر 1398 14:11 خواندن 361 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است