همکاری سیستم کنفرانس صوتی Nureva و Barco

با ارائه سیستم کنفرانس صوتی HDL200 Nureva در دسامبر 2020 و به دنبال آن صدور گواهینامه های HDL300 و Dual HDL300 اکنون این کمپانی برای همکاری با کنفرانس صوتی Barco ClickShare مجاز شده است. Nureva و Barco اکنون می توانند با هم همکاری بصری داشته باشند و پلتفرم-اگنوستیک را در اندازه ها و تنظیمات بهتر در جلسات کنفرانس یا کلاس های آموزشی را از طریق سیستم عامل Barco's BYOM، برگزار کنند.

کاربران فقط باید با استفاده از یک دکمه کنفرانس Barco ClickShare که به لپ تاپ آنها وصل است یا برنامه ClickShare Desktop App را به صورت بی سیم به تجهیزات AV موجود در اتاق متصل کنند. این سیستم عامل به طور خودکار دستگاه کاربران را به سیستم صوتی Nureva متصل می کند تا پوشش صوتی قابل اعتماد و شفافی را در سراسر فضا ارائه دهد. با استفاده از این سیستم عامل در انتقال تصاویر و صوت، دیگر جلسات در هنگام ورود شرکت کنندگان به تأخیر نمی افتد و هیچ کس مجبور نیست برای شنیدن صدای میکروفون کنفرانس در جلسه حضور داشته باشد.

با ترکیب سیستم های Nureva و Barco ، اتصال تیم ها به همه ی سیستم های اتاق جلسات که به یک سیستم عامل خاص UC&C مرتبط نیست، سریع و آسان می شود. سیستم های کنفرانس صوتی Nureva با استفاده از فناوری اختراع Microphone Mist تأمین می شود که فضایی را با هزاران میکروفون مجازی برای پوشش اتاق جلسه پر می کند تا اطمینان حاصل شود شرکت کنندگان از راه دور هر کلمه را می شنوند.

این رویکرد به سیستم کنفرانس صوتی، به راحتی الزامات فاصله فیزیکی را برآورده می کند، بنابراین شرکت کنندگان در اتاق می توانند هنگام صحبت از یکدیگر فاصله گرفته و با هر جهتی در فضای اتاق جلسه حرکت کنند. کالیبراسیون خودکار سیستم، به طور خودکار با تغییر در تنظیمات اتاق تنظیم می شود و نیاز به کارمندان IT یا تکنسین های خارجی برای بازدید از جلسات را کاهش می دهد.

مدیرعامل شرکت Nureva ، می گوید : "ما از داشتن مجوز کامل سیستم کنفرانس صوتی برای کنفرانس Barco ClickShare بسیار خوشحالیم." "ترکیبی از Nureva و Barco یک سیستم کنفرانس بی سیم پلتفرم-اگنوستیک را به کاربران ارائه می دهد که صوتی واضح و قابل اعتماد را برای جلسات ترکیبی و فضاهای یادگیری در هر اندازه فراهم می کند."

شنبه, 11 ارديبهشت 1400 15:11 خواندن 75 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است