همکاری دو کمپانی 22 Miles و Crestron در برنامه ریزی سالن جلسات

کمپانی 22 Miles متخصص در زمینه راه یابی سه بعدی و سیگنال های دیجیتال ، از همکاری با کمپانی کرسترون برای ارائه راه حل های یکپارچه برنامه ریزی اتاق جلسات برای مشتریان خبر داد.

رابط کاربری 22 Miles اکنون دارای حالتهای "ویرایش سریع" و "ویرایش حرفه ای" است که فرآیندهایی نظیر رزرو اتاق را ساده تر می کند. این کار باعث می شود تا کاربران بتوانند تنظیمات و رفتارهای منحصر به فردی را ایجاد کنند ، رسیدگی به چک کردن و پایان جلسات، ارسال کنسل کردن درخواست به صورت خودکار و سفارشی کردن همه موارد از تصاویر سالن جلسات گرفته تا کارکردهای دیگر با استفاده از این رابط کاربری انجام می گیرد.

22 Miles در ایجاد قابلیت های یکپارچه سازی تمرکز کرده است. این سیستم برای پشتیبانی مایکروسافت Exchange از راه حل های ابری و سازمانی طراحی شده و شامل ادغام هایی با Office 365 ، Google Calendar ، Condeco ، EMS و سایر سیستم عامل های محبوب است.

باب باووالكو ، مدیر فناوری و برنامه های مشترک با کرسترون گفت : " کرسترون برای هر بازار راه حل هایی با فناوری پیشرفته ، از اتوماسیون بنگاه اقتصادی و UC گرفته تا ابزارهای همکاری مقیاس پذیر را توسعه می دهد." 22 Miles و Crestron دارای مشتریان متقابل بی شماری هستند و با همکاری مشترک ما راه حلهای قابل انعطافی را برای هر پروژه ایجاد می کنیم. به عنوان مثال ، داشتن برنامه زمانبندی 22 Miles برای صفحه نمایش لمسی 7 و 10 اینچ Crestron سری TSS در یک اتاق کنفرانس، این امکان را فراهم می کند تا یکپارچه ساز تجهیزات صوتی و تصویری با انتخاب 22 Miles به عنوان برنامه زمانبندی اتاق فعال شود و سپس صفحه لمسی اختصاصی شود و بتوان به سادگی از آن استفاده کرد. "

دوشنبه, 16 تیر 1399 15:09 خواندن 509 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است