نرم افزار آنالایزر شبکه IP

MSolutions از دسترسی فوری نرم افزار آنالایزر شبکه IP معرفی شده در ISE2020 در ماه فوریه خبر داد. این نرم افزار تخصصی و ایمن برای استفاده در دستگاه قابل حمل MS-TestPro در دسترس است و به یکپارچه سازها، یک ابزار مقرون به صرفه برای تست یکپارچگی و عملکرد سیگنال AV در شبکه های IP ارائه می دهد.

MS-TestPro اولین آزمایش کننده HDBaseT است که قابلیت های تست AV-over-IP را با هم ادغام کرده و نیاز به یک تستر شبکه مستقل گران را از بین می برد. نسخه اولیه نرم افزار با سوئیچ های شبکه سیسکو سازگار است و با اتصال MS-TestPro به سوئیچ شبکه فعال می شود. کاربران، می توانند برای یک آزمایش فوری 14 روزه نرم افزار IP Network Analyzer را در دستگاه های MS-TestPro موجود خود بارگیری کنند یا این نرم افزار را برای استفاده در دستگاه های جدید خریداری کنند.

نرم افزار IP Network Analyzer ، اطلاعات و تنظیمات مربوط به شبکه و سوئیچ و بازنگری کلی از شرایط و اتصالات شبکه IP ، بازخوردی فوری را ارائه می دهد. اطلاعات دریافت شده به کاربران سالن های کنفرانس، اتاق های تصویربرداری زنده و سالن های همایش، اجازه می دهد تا به سرعت تأیید کنند که آیا تنظیمات شبکه الزامات عملکرد AV بیش از IP را دارند یا خیر و یا اینکه پیکربندی سوئیچ می تواند از یک فیلمبرداری بدون نویز و یکپارچه، پشتیبانی کند. ویژگی ها و قابلیت های خاص شامل موارد زیر   می باشد :

   شناسایی خطاهای پیکربندی شبکه

   شناسایی وضعیت درگاه شبکه (باز یا مسدود شده) و گره های شبکه فعلی

   تأیید کننده تنظیمات مربوط به multicast که به درستی فعال شده است یا خیر

   IGMP Snooping ، از جمله راه اندازی VLAN و پشتیبانی سریع

   سازگاری SNMP برای نمایش داده های وضعیت شبکه

توانایی تست عملکرد HDBaseT ، HDMI و IP از یک دستگاه واحد برای تکنسین هایی که مدیریت تأسیسات ترکیبی را چه در محیط های تجاری و چه مسکونی مدیریت می کنند ایده آل می باشد.

شنبه, 21 تیر 1399 16:01 خواندن 798 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است