مشارکت کمپانی VuWall با کمپانی LG Electronics

VuWall یک از شرکت های تولید کننده تجهیزات تصویری، مشارکت خود را با کمپانی LG Electronics اعلام کرده است و با همکاری یکدیگر، یک راه حل جامع برای نمایش تصاویر در یک سالن کنفرانس و یا یک استودیو صدا و تصویر، متشکل از پردازنده ویدیویی پیشرفته VuSall و جدیدترین صفحه نمایش ویدیوی 55SVH7F LG به کاربران ارائه می دهند.

هدف از ارائه این راهكار، كاربرد آسان برای كاربران در محیط های اتاق فرمان و كنترل، اتاق جلسات و ... است تا آنها بتوانند روی ارسال اطلاعات خود متمركز شده و از ایجاد مشکل در ارسال و کنترل تصاویر، نگران نباشند.

VuScape مجموعه ای از پردازنده ها و کنترل کننده های دیواری ویدیویی مدولار است که برای ویدئووال ها در مقیاس کوچک و بزرگ طراحی شده است. آنها می توانند با استفاده از صفحه لمسی VuWall ، یک تبلت PoE و یک طراح رابط بصری ترکیب شوند و به عنوان یک راه حل کامل و آسان برای استفاده و مدیریت ویدئووال ها و فیلمبرداری یک سالن، مورد استفاده قرار گیرند.

نمایشگر ویدیوی دیواری LG 55SVH7F در هنگام اندازه گیری، از طرف نازک تیغه ، از حاشیه 0.44 میلی متر یا 0.88 میلی متر برخوردار است. همچنین از کیفیت تصویر واضح و پویا با زاویه دید بالاتر و گسترده تر ، نمایش یکنواخت رنگ و کاهش شکاف تصویر برخوردار است. علاوه بر این ، این ویژگی دارای Smart Calibration است ، یک فرایند ساده و سریع که نیازی به دستگاه خارجی یا مداخله انسانی ندارد.

ادغام VuWall و LG به مشتریان این امکان را می دهد تا کنترل از راه دور نمایشگرهای ال جی را با استفاده از ابزار scripting VuWall با کنترلرهای VuScape ، به حداکثر انعطاف پذیری و سهولت استفاده به اپراتورهای اتاق کنترل و سرپرستان ارائه دهند. به عنوان یک بستر کاملاً یکپارچه ، سازمانها دارای یک اکوسیستم جامع خواهند بود که می توانند ویدئووال های خود را از هر جای سازمان به راحتی کنترل کنند.

شنبه, 23 شهریور 1398 15:19 خواندن 403 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است