صفحه نمایش تعاملی دیجیتالی سامسونگ Flip 2

سامسونگ الکترونیک آمریکا صفحه نمایش تعاملی دیجیتالی سامسونگ Flip 2 را معرفی کرده است که جدیدترین تکنولوژی به خط Flip است.

دو اندازه ، 55 و 65 هر دو موجود است ، هر دو مدل در یک طرح ارگونومیک و زیبایی شناختی ، ویژگی های مشترکی را ارائه می دهند. مدل 55 in از یک ساختار مونتاژ لولا و چرخ ها برای یک راه حل کارآمد و قابل حمل استفاده می کند که می تواند هر مکانی را به یک اتاق حلقوی تبدیل کند و انعطاف پذیری را برای مشاغل با فضای کنفرانس محدود ایجاد کند. کار با Flip 2 ساده است و به شما این امکان را می دهد تا چندین واحد را در یک زمان استفاده کنید.

مدل 65 in صفحه نمایش بزرگتری را ارائه می دهد که می تواند به عنوان نمایشگر اصلی در یک اتاق جلسات استفاده شود ، در حالی که No-Gap Wall-Mount فضای غیرضروری بین صفحه نمایش و دیوار را از بین می برد و امکان نصب آسان و تمیز را فراهم      می آورد.

Flip 2 برای بسیاری از برنامه ها از جمله طراحی محصول و مد ، سالن های آموزشی، ورزشی و فضاهای کوچکتر در اتاق جلسات بزرگ و کوچک، سالن های همایش و ... بهینه شده است. Flip 2 را می توان در پردیس های دانشگاهی به عنوان ابزاری برای کلاس های آموزشی و همچنین آموزش عالی مستقر کرد.

منوی بصری و کاربر پسند Flip 2 کاربری را ساده می کند و باعث صرفه جویی در وقت می شود. با ویژگی سریع یاب ، کاربران        می توانند پیش نمایش مطالب را انجام دهند و تغییرات فوری را مستقیماً بر روی صفحه نمایش ایجاد کنند. با کلیک کردن بر روی دکمه لایه ی یادداشت ، کاربران در هر زمان و هر مکان و در هر محتوایی که بدون تأثیر کار در لایه اصلی نمایش داده می شود، می توانند از نوشتن لذت ببرند. کاربران همچنین می توانند به 20 صفحه فضای نوشتاری با ویژگی های جستجوی جاسازی شده در دسترس، دسترسی داشته باشند تا فوراً شرکت کنندگان را به سمت محتوای خاص هدایت کنند. این جریان مداوم ، باعث کاهش زمان و وقفه های از دست رفته می شود که غالباً توسط جستجوی چندین برگه کاغذ یا خط یادداشت ها برای یافتن جزئیات خاص از بین می روند.

Flip 2 نوشتاری صاف و قلم مانند و متنوعی را در رنگ ها ، سبک ها و عرض های متنوع ارائه می دهد ، در حالی که حالت Brush به شما این امکان را می دهد تا قلم مویی در حالت های آبرنگ و رنگ روغن بسازید. حداکثر چهار نفر می توانند به طور همزمان بنویسند و نقشه ها را با انگشت یا کف دست پاک کنند و تیم ها را قادر می سازد در زمان واقعی همکاری کنند. هر کاربر می تواند سبک ، اندازه و رنگ نوشتاری خود را، با هر علامت گذاری با وضوح UHD مناسب و روشن برای ببیننده قابل مشاهده نماید.

سامسونگ Flip 2 این امکان را به کاربران می دهد که مستقیماً با یک مشاهده گر داخلی ، پرونده های مایکروسافت ورد ، مایکروسافت پاورپوینت ، مایکروسافت اکسل و فایلهای PDF را باز کنند و دسترسی آسان را بدون توجه به منبع محتوا تضمین کنند. همچنین     می توانید Flip 2 را به عنوان تقویم ، برنامه زمانبندی ، یادداشت یا صفحه چک نویس انتخاب کنید و برنامه ریزی جلسات ساده را نیز ممکن می سازد. هر یک از تیم های کاربر، قفل شش رقمی تقویت شده ای دارد و هر تیم می تواند از محتوای خود محافظت کرده و یا محتوای مهم خود را از دید حذف کند و به همین ترتیب اطلاعات مهم یک سالن جلسه نیز محفوظ می ماند.

کاربران می توانند با استفاده از اتصال Wi-Fi Direct یا HDMI ، از طریق Flip 2 به یک صفحه نمایش دیجیتالی بزرگ دیگر در زمان واقعی پروژه متصل شوند. قابلیت های اتصال USB ، HDMI ، NFC و اتصال بی سیم، بستر قابلیت مشاهده ، نشان گذاری و اشتراک گذاری محتوای تعاملی را فراهم می کند. مکالمات و محتواهای مهم در Flip 2 به صورت بلادرنگ ذخیره می شوند و به راحتی در   کانال های موبایل و دیجیتال قابل اشتراک هستند.

چهارشنبه, 22 آبان 1398 14:19 خواندن 399 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است