سیستم KVM بر بستر IP

یکی از شرکت های تولیدکننده تجهیزات صوتی و تصویری، یک سیستم KVM تولید کرده است که به منظور ارتقاء کنترل و مدیریت سخت افزاری و پردازش ویدیویی طراحی شده است.

این دستگاه با قابلیت اطمینان و عملکردی که به طور استاندارد از طرف سازنده ارائه می کند ، تمام راحتی و مزایای کنترل KVM را به ارمغان می آورد. با تاخیر نزدیک به صفر و انتقال تصویری بدون افت کیفیت ، این دستگاه مزایایی را برای کاربر و کارفرما به ارمغان   می آورد

سیستم KVM از یک فناوری حمل و نقل ویدیویی بر بستر IP و بسیار بهینه استفاده می کند که تأخیر را در مقایسه با راه حل های دیگر تا حد زیادی کاهش می دهد و کنترل فوری را فراهم می کند.

راحتی و مزایای کنترل KVM برای کنترل یک اتاق کنفرانس و یا یک سالن جلسات به طور فزاینده ای افزایش می یابد زیرا نگرانی های امنیتی کاهش می یابد و تیم های AV / IT برای یک فرایند مدیریتی ساده تر هدف گیری می کنند. با استفاده از این سیستم ، تیم های تعمیر و نگهداری تجهیزات صوتی سالن کنفرانس می توانند تمام رایانه های شخصی را در یک مکان واحد قرار دهند و تمام تجهیزات سالن کنفرانس را در امنیت کامل قرار دهند. برای دستورات و کنترل محیطهای مهم اطلاعاتی ، مسئله تأخیر ارسال تصاویر از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی دیگر از مزایای این سیستم ، فناوری One Control Datapath است که به اپراتورها اجازه می دهد تا به صورت یکپارچه بین 16 منبع مستقل جا به جا شوند. از آنجا که این سیستم اساساً به عنوان ماتریکس سوئیچر IP عمل می کند ، کاربران می توانند تا حداکثر 2000 نقطه پایانی را در سیستم انتخاب کنند و اطلاعات خود را از طریق آن ارسال کنند.

شنبه, 16 آذر 1398 14:03 خواندن 324 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است