سیستم وب کنفرانس TrueConf

شرکت تولید کننده نرم افزارهای وب کنفرانس، نرم افزار کنفرانس TrueConf را با هدف یکپارچه سازی با اسکایپ مایکروسافت تولید نموده تا کسب و کارهای تجاری بیش از پیش ارتقاء یابد.

آخرین ارائه دهنده این سرویس، TrueConf Server v. 4.3.9 است که تجربه یک جلسه کنفرانسی بدون مشکل و با بالاترین امکانات را برای کاربران فراهم می کند.                                                         
ادغام این دو نرم افزار و همکاری کاربران TrueConf و Skype امکاناتی از قبیل : صدایی بهتر و واضح تر، تصویر ویدئویی با کیفیت بالاتر و همچنین قابلیت پیام رسانی فوری رابرای کسب و کاری بهتر فراهم می کند.                                                         .
کاربران TrueConf می توانند از طریق تماس، از کاربران اسکایپ برای شرکت در یک جلسه کنفرانسی دعوت کنند و همچنین آنها را به لیست مخاطبین خود اضافه کنند و کاربران اسکایپ نیز می توانند با استفاده از دستورات chatbot ساده با کاربران TrueConf تماس بگیرند.                                                                                         .
TrueConf پشتیبانی از کدک ویدئویی X-H264UC را برای ادغام با سرورهای اختصاصی اسکایپ 2015 یا Lync 2013 به عنوان بخشی از تعهد برای ارائه تجربه یکپارچه ویدئو کنفرانس برای کاربران سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی مختلف، اضافه کرده است.
با توجه به ادغام این دو نرم افزار، کاربران اسکایپ قادر خواهند بود ایده های خود را از طریق پلت فرم وبینار رایگان TrueConf ، با پشتیبانی از سرور WebRTC با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند.  

دوشنبه, 07 مرداد 1398 15:55 خواندن 355 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است