سری جدید صفحه نمایش های اتاق جلسات

ROE Visual یک سری جدید از صفحه نمایش LED در نمایشگاه Infocomm 2019 ارائه می دهد. این محصولات جدید LED که به نام Amber و Jasper طراحی شده اند و برای خدمت به بازار تجهیزات نمایشی و استفاده کاربران در سالن های کنفرانس، سالن های همایش، اتاق جلسات، اتاق های انتظار و ..... ارائه می شود.

بر اساس تجربه عمیق آن با صفحه نمایش LED که در صنعت تجهیزات نمایشی استفاده می شود، ROE Visual یک برد پنل LED را بر اساس همان فلسفه ارائه می دهد؛ محصولات قابل انطباق که کیفیت تصویری عالی و آسان برای نصب، نگهداری و استفاده دارا       می باشند. این محصولات برای ارائه یک کیفیت قابل اعتماد به کاربران سالن جلسات، قاب های چند منظوره و ویژگی های صرفه جویی در انرژی را به محصولات خود اضافه کرده اند.

الزامات خاص مشتری، پایه و اساس طراحی، مانند زاویه دید بزرگ، قابهای سبک وزن و طرحهای جدید از ویژگی های این محصول جدید در بازار تجهیزات صوتی و تصویری است.

تیم فروش این کمپانی بزرگ تجهیزات صوتی و تصویری توسط یک پایگاه مشتری متفاوت هدایت می شود که نیاز به بهره وری دارد. مشتریان معروفی مانند : گوگل، اپراتورهای استودیویی، ضبط و صدابرداری، سالن های جلسات بزرگ و سالن های آمفی تئاتر در کشورهای مختلف از کاربران محصولات این کمپانی هستند.

سری جدید، ال ای دی های Amber و Jasper، طیف وسیعی از محصولات LED که به عنوان میراث ROE Visual دیده می شود، ادامه می دهند.

نصب و راه اندازی یک صفحه نمایش ویدئویی خوب در محیط های دشوار مانند سالن کنفرانس شرکت های بزرگ، استودیوهای پخش و یا اتاق های کنترل تجهیزات سالن جلسات، فقط با این پنل های LED انجام می شود. Amber یک پنل LED 600 × 337.5 میلی متری است که در رزولوشن های پیکسل خوب 0.9375 mm، 1.25mm، 1.5625mm و 1.875mm ارائه می شود. پنل های این LED از تکنولوژی HDR پشتیبانی می کند که کیفیت گرافیکی عالی را ارائه می دهد.

پانل های LED Jasper توسعه یافته است تا به تقاضای نصب و راه اندازی ویدئو های دائمی باز گردد. نصب بی نظیر، طراحی انعطاف پذیر با هزینه های کم و دستاوردهای عالی و کیفیت بصری بی نظیر همراه است. Jasper یک پانل LED 500x500mm داخلی است. طراحی پانل باریک خطی، حالت های HDR و با کنتراست بالا، یک پنل LED را ایجاد می کند که عملکرد تصویری بی نظیر و بهینه ای را ارائه می دهد.

شنبه, 01 تیر 1398 14:53 خواندن 314 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است