سری جدید صفحه نمایش سالن کنفرانس Crestron

Crestronدر حال نمایش سری جدید صفحه نمایش سالن کنفرانس Crestron Flex MX در کنار خط تولید کامل Crestron Flex UC در مایکروسافت Ignite است.

Crestron Flex MX Series اتصال به صفحه نمایش یک اتاق کنفرانس را ساده تر می کند و فقط به یک کابل واحد احتیاج دارد. این دستگاه نرم افزار بومی مایکروسافت Teams را اجرا می کند ، در حالی که گزینه نرم افزار BYOD نیز در همان دستگاه ارائه      می شود ، در نتیجه هزینه کل استفاده از نرم افزار های ارتباطی کاهش پیدا می کند. همه راه حل های Crestron Flex ارائه خدمات مبتنی بر IoT از طریق سرویس ابر Crestron XiO ، که اکنون با قابلیت دسکتاپ از راه دور تقویت شده اند را فراهم می کنند تا پشتیبانی بهتر و سریع تری در سالن جلسات داشته باشید.

کاربران Crestron Flex از استقرار لمس صفحه از طریق سرویس ابر Clestron XiO Cloud بهره مند می شوند ، که برای یک سال بدون هزینه اضافی می توانند از آن استفاده نمایند. Crestron XiO Cloud که بر روی پلتفرم مایکروسافت Azure ساخته شده است ، اکنون سیستم کنترل و مدیریت از راه دور را برای سیستم های Crestron Flex فراهم کرده است. این عملکرد، کاربران و مدیران فناوری یک سازمان و سالن جلسه را قادر می سازد تا به جای اینکه مجبور به مراجعه به سایت باشند ، پشتیبانی بهتر و سریعتری را از طریق دسکتاپ از راه دور به کاربران ارائه دهند.

Crestron همچنین برای ارسال صدا و تصویر بهتر با تولید کنندگان این زمینه همکاری کرده است. این فناوری ها در فاکتورهای مختلف Crestron Flex تعبیه شده اند و می توان این دستگاه را در هر جایی از سالن کنفرانس یا اتاق جلسات مانند: جلوی درب ورودی یک اتاق صوتی هوشمند، دیوار و یا میز سالن جلسات و همچنین به عنوان یک کیت یکپارچه سازی قابل تنظیم برای سالن جلسات بزرگ، نصب و استفاده نمود. Crestron Flex شامل کیت هایی برای نمایشگرهای تک و دوگانه است ، بنابراین کاربران فقط هزینه مورد نیاز خود برای استفاده از نمایشگر مورد نیاز را پرداخت می کنند.

دوشنبه, 20 آبان 1398 13:50 خواندن 487 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است