سرور gx 2c

یکی از جدیدترین تجهیزات پردازشی، سرور gx 2c است که دارای قابلیت پردازش بیشتر GPU، قابلیت ضبط و ذخیره سازی بیشتر، پشتیبانی 10 بیتی و HDR است. کاربران اکنون می توانند محیط هایی با فضای بیشتر، اثرات و صحنه های بهتر، با رزولوشن بالاتر و فریم های نرم و صاف ایجاد کنند. همانطور که فضای عمومی پردازش افزایش می یابد، GPU و فضای حافظه در پاسخ مستقیم به درخواستهای کاربر برای عملکرد محتوای واقعی در زمان واقعی به حداکثر می رسند.

gx 2c می تواند ورودی های 8x 3G-SDI را ضبط کند، جریان های کاری جدید را برای پخش و رویدادهای زنده ایجاد کند.     ورودی های ویدئویی به کاربران اجازه می دهد که با 2x2160p60 (2x4K @ 60) چهار برابر توانایی سلف، gx 2 را ضبط کند. همچنین، این ورودی های 10 بیتی با ضریب همخوانی پایین به عنوان دستگاه های موجود در پرو و ​​Gx شناخته می شوند.

این پردازشگر تجهیزات صوتی و تصویری همچنین دو برابر میزان ذخیره سازی رسانه ای که دارد، با دارا بودن 4TB درایو NVMe برای کار با کدک های باکیفیت بهتر می باشد.

همچنین این دستگاه دارای تکنولوژی منحصر به فرد VFC منحصر به فرد است که به کاربران امکان خروجی HDMI، SDI، DVI یا DisplayPort را بدون تغییر سیستم و همچنین فرمت های مختلف سیگنال و انواع رزولوشن در همان پروژه می دهد.

از این سیستم با قابلیت های جدید در سالن های همایش و سالن های نمایشی بزرگ و همچنین سالن جلساتی که نیاز به ارسال و ارائه تصاویر توسط یک سرور حرفه ای و با سرعت بالا دارند، استفاده می شود.

دوشنبه, 03 تیر 1398 16:29 خواندن 328 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است