برنامه جدید TEOS Management 2.1 از SONY

گروه تجاری SONY از برنامه TEOS Management 2.1 ، خود بهره برداری و سیستم های قبلی آن را به روزرسانی کرده است. این نرم افزار یک روش گسترده ، مقیاس پذیر و آسان برای استفاده دستگاه ها ، علائم و محتوا در محیط های شرکتی و آموزشی ارائه    می دهد.

TEOS Management 2.1 مجموعه ای از ویژگی های جدید را معرفی می کند ، از جمله می توان به تنظیمات محتوا برای کاربران در نمایشگرهای تعاملی ، ادغام ویدیو با نمایشگرها از جمله Bravia ، و پشتیبانی IPTV پیشرفته اشاره کرد. علاوه بر این ، آخرین نرم افزارهای مدیریت محل کار و سالن جلسات ، از جمله TEOS Signage ، TEOS Book و TEOS Survey را نیز به روز می کند ، که همه این موارد برای کمک به سازمان ها در ایجاد اتاق جلسات کارآمد طراحی شده است.

ویژگی های جدید TEOS Management 2.1 شامل موارد زیر می باشد :

   TEOS Wayfinding - افزودن مطالب، تنظیم مسیر برای نمایشگرهای حرفه ای Bravia و تبلت های لمسی به کاربران کمک می کند تا از طریق آن حرکت کنند ، به راحتی آنها را رزرو کنند و به اطلاعات کلیدی مانند نقشه ها ، نقاط مهم یا مکان های امنیتی دسترسی پیدا کنند.

   TEOS TV - این ویژگی به سازمانها این امکان را می دهد تا تلویزیون های شرکتی را در سراسر محل کار نصب کنند و به راحتی کانال های IPTV را ایجاد و مدیریت کنند. از آنجا که به طور مستقیم در مدیریت TEOS گنجانیده شده است ، کاربران می توانند جلسات ، ارائه های شرکت ها یا به روزرسانی های مربوطه را ضبط کرده و از طریق یک سیستم مرکزی آنها را در تمام دفاتر نمایش دهند.

   TEOS Videowall - کاربران می توانند به راحتی و در هر پیکربندی در صفحه نمایش های حرفه ای Android Bravia یا پخش کننده های TEOS ، محتوای فیلم را برش داده و همگام سازی کنند.

چهارشنبه, 20 آذر 1398 14:21 خواندن 300 دفعه

Copyright © 2017- ® تمامی حقوق برای گلدویژن محفوظ است